LUMINESCENCE

LUMINESCENCE

Aydınlatıcı Cilt Serumu

Bu süt benzeri dokulu parlak serum hem cildin derinliğinde hem de yüzeyinde aynı anda etkisini gösterir ve tüm küçük cilt kusurlarının (kızarıklık, koyu lekeler, eşit olmayan cilt dokusu, vs.) görünümünü fark edilir bir şekilde azaltır. Cildin güzelliğini anında arttırır ve parlaklığını, canlılığını geri kazandırır.

Cilt yüzeyinden ışık yansımasını tekrardan devreye sokar.
Pigment lekelerinin ve kızarıklıkların görünümünü azaltır.
Cilt dokusunu saflaştırmaya yardımcı olur.
Cildi pürüzsüzleştirir ve cilde eşit bir ton sağlar.

Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik:

  • Melanin lekelerinde %7,6 azalma*
  • Kızarıklıkta %12,4 azalma*
  • Dermal yoğunlukta %17 artış*

* * Ürünü 2 ay boyunca günde iki kere uygulayan 45-71 yaşları arasında 26 kadın ile birlikte yürütülen çalışma sonucu

 

Süt benzeri ve parlak dokulu aydınlatıcı serum cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur ve anında cilt güzelliğini arttırır.

  • %3.25, LIERAC’a özel detoks etkili CHROMO-COMPLEX (Siegesbeckia orientalis + Rabdosia rubescens + mikro-alg): bu özgün bitki moleküllerinin kombinasyonu cilt kusurlarının (pigment lekeleri, kızarıklık, vs.) görünümünü azaltmaya yardımcı olmak üzere cildin derinine etki eder.
  • %3 pürüzsüzleştirici bitkisel ekstre: Mercimek tohumu özünden türetilmiş bu içerik, gözeneklerin genişlemesini ve deforme olmasını azaltarak cilt yüzeyine olağan güzel görünümünü geri kazandırır.
  • Anında güzelleştirici bir etki için aydınlatıcı inci parçacıkları.

 

Gündüz ve/veya gece, yıl boyunca veya yoğun bir tedavi için bu serumdan 3 damlayı, düzenli kullandığınız cilt bakım ürününden önce tek başına veya gündüz kreminiz, gece kreminiz, serumunuz, fondöteniniz ile karıştırarak kullanabilirsiniz.