LA MARQUE

 

“1975'te kurulan LIERAC Laboratuvarları; cilt bozuklukları ve yaÅŸlanmasındaki uzmanlığı, formüllerinin etkinliÄŸi ve her bir ürünü duyular için keyif haline getiren ' Fransız' cazibesi ile  kadınlar için vazgeçilmez bir cilt bakım markası yarattı.”

 

1975'te Dr Leon CARIEL tecrübesini ve cilt uzmanlığını tüm kadınların hizmetine sunmaya karar verdi.

LIERAC, yüz ve vücuttaki cilt yaÅŸlanmasının ve  estetik bozuklukların gözle görülür iÅŸaretlerinin düzeltilmesi alanında uzmanlaÅŸmış ilk Fransız marka oldu. Marka keyifli güzellik ritüellerini ve etkinliÄŸi kanıtlanmış ürünleri birleÅŸtirerek kendini "teknik kozmetik" açısından uluslararası bir referans olarak kabul ettirdi.Aktif Phyto-Kozmetik'in öncülerinden olan LIERAC, markanın orijinal deÄŸerleri olan yenilik, performans, güvenilirlik ve feminenliÄŸi yansıtacak ürünler yaratmak için en iyi aktif bitkisel içerikleri yüksek standartlı bilimle birleÅŸtirir.

LIERAC cildinizin sesini dinler, anlar ve konuÅŸur. Bu görülebilen ve hissedilebilen bir uzmanlık belirtisidir; her gün yanınızda olup güzel görünmenize ve güzel kalmanıza yardımcı Fransız cazibesi.