MARKALIERAC LABORATUVARLARI PARİS

üstün dermokozmetik anlayışı ile medikal alandaki son gelişmeleri dermokozmetik ile birleştiren 40 yıllık inovasyon anlayışı.

Tarihçe

1975 yılında estetik tıp biliminde uzman bir doktor tarafından kurulan Lierac Laboratuvarları, üstün inovasyon anlayışı ile medikal alandaki gelişmeleri dermokozmetik ile buluşturmaya devam ediyor. Lierac Laboratuvarları yaşlanmanın sınırlarını zorlayarak, kadınlara zamanla ciltlerinde meydana gelen estetik problemler için etkili dermokozmetik çözümler sunuyor.

Keşfedin

Araştırma

LIERAC Laboratuvarları sahip olduğu medikal miras ile tıp alanındaki son gelişmelerin dermokozmetik çalışmaların önünü açtığına inanıyor. Lierac Laboratuvarları 'Açık Kaynak' inovasyon anlayışıyla kendi alanında uzman bir ekiple çalışıyor.

Keşfedin

Vizyonumuz

Üstün dermokozmetik anlayışı ile LIERAC Laboratuvarları geleceğin güzellik anlayışını yaratıyor. Her zaman daha etkili formüller ile yaşlanmanın sınırlarını zorlayarak, kadınları gençlik baskısından kurtarıyor. Güçlü duruşlarının ve yüksek enerjilerinin dış görünüşlerine yansımasını isteyen tüm dinamik kadınların arzularını yerine getiriyor. Lierac Laboratuvarları ile güzelliğini cesurca ortaya çıkaran güçlü kadınlar!

Keşfedin
Görsellik