Mésolift, soins shots anti-fatigue

CANSIZ CİLT GÖRÜNÜMÜ-YÜZ MEZOTERAPİSİNDEN İLHAM ALINMIŞTIRMÉSOLIFT

YORGUNLUK BELİRTİLERİ


Ciltte gözle görülür yorgunluk belirtileri cildin vitamin ve mineral gibi temel element eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Tüm bu besleyici elementler ciltteki hücrelerin görevini yerine getirmesinde önemli bir rol oynar.

Hızlı yaşam tarzı, stres, düzensiz uyku, sağlıksız beslenme düzeni ve hormonal değişimler bu besin kaynaklarını daha da azaltır. Sonuç: Hücre yenilenmesi yavaşlar, cilt dokusu mat ve donuk bir hal alır.

Ciltteki yorgunluk belirtileri ile savaşmak için hedefe yönelik ve düzenli bir bakım gerekmektedir.

ESTETİK TIPTAN GELEN İLHAM


Estetik tıp alanında yüz mezoterapisi, eksiklikleri gidermek için cilde yüksek konsantrasyonlu vitamin, mineral ve hyalüronik asit enjeksiyonu uygulamasıdır. Lierac Laboratuvarları yüz-mezoterapi uygulamasından ilham alarak mezoterapi-benzeri konsantreyi geliştirmiştir.

MESOLIFT: HEDEFE YÖNELİK BAKIM

“MEZOTERAPİ-BENZERİ” KONSANTRE: CANSIZ CİLT & YORGUNLUK TEDAVİSİ

Tıptan ilham alarak geliştirilen Lierac Mesolift, cilt yorgunluğu belirtilerinin onarımına yardımcı olur. Dokulara derinlemesine “enerji verir”. Cilt tonunu eşitler, cildi dolgunlaştırır ve cilde ışıltı verir.

KANITLANMIŞ ETKİNLİK Ciltte yorgunluk belirtilerini hedefleyerek, eşit ve ışıltılı bir cilt dokusuna sahip olmanıza yardımcı olur.

Eşit Cilt Dokusu


Işıltılı Cilt DokusuYorgunluk Belirtilerinde Azalma


(1) 59 kadın tarafından yapılan 28 günlük özdeğerlendirme sonrasında etkiyi gözlemleyen deneklerin yüzdesi 
(2) 54 kadın tarafından yapılan özdeğerlendirme sonucunda anında etkiyi gözlemleyen deneklerin yüzdesi

LIERAC öncü

LIERAC Laboratuvarları’nın kurucusu yüz mezoterapisi estetik tekniğinden ilham alan ilk doktordur. 

TAVSİYELERİMİZ


Cildinizi Temizleyin
Cildinizi her gün temizlemeyi unutmayın. Sağlıklı bir cildin sırrı cildinizi düzenli bir şekilde temizlemekten geçer. Haftada 1-2 kere peeling yaparak cildinizi ölü hücrelerden arındırabilirsiniz.

Cildinize Beta Karoten Takviyesi
Havuç, mango, karpuz ve kayısı… Hepsi A vitamini içeren beta karoten içermektedir. A vitamini cildinizi ultraviyole ışınlardan korur ve cildin bronz görünümünün uzun süreli olmasını sağlar. Özellikle çiğ olarak tüketmeyi unutmayın!

Cildinize Işıltı Kazandırın
Işıltılı ve canlı bir cilt dokusu için cildinizi her sabah soğuk su ile yıkayın.

Yorgunluk problemleriyle ilgili sorularınız

SABAHLARI UYANDIĞINIZDA YORGUN HİSSETMEMEK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Uyandığınızda kendinizi yorgun hissediyorsanız, hayat tarzınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Öncelikli olarak uyku düzeniniz! Bir yetişkin her gün minimum 7 saat uyumalıdır. Uyumadan önceki hazırlığınız da uyku düzeniniz de önemli bir rol oynamaktadır. Gevşeyin, uyumadan en az üç saat önce yemek yemeyi bırakın ve alkol tüketimine dikkat edin. Gün içerisindeki fiziksel aktivitelerinize özen göstermeyi unutmayın.

YORGUNLUK İLE SAVAŞMAK İÇİN NASIL BESLENMELİSİNİZ?

Vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri porsiyonlarınıza dikkat ederek tüketmelisiniz. Sebze ve meyv tüketimini arttırmanızı öneririz. Şeker ve yağ tüketiminden özellikle uzak durun. Kuru meyveler ve tam tahıllar bu süreçteki en iyi yardımcılarınız olabilir!