Medikal araştırmalara dayanan üstün inovasyon anlayışı

Estetik problemleri hedefleyerek her zaman daha ileriye gitme arzusuyla, Lierac Laboratuvarları Paris son yapılan medikal araştırmalardan ilham almaktadır. 1975 yılında Destek Doku Enstitüsü işbirliği ile geliştirilen ilk çatlak karşıtı bakım kremi Phytolastil, 2006 yılında yüz mezoterapisiden ilham alarak geliştirilen Mésolift, 2017 yılında LED & PEELING estetik tekniklerinden ilham alarak geliştirilen Lumilogie! Marka tarihi alanında öncü inovasyonlarla dolu.

Açık kaynak süreci ile farklı disiplinler

Farklı disiplinlere açık kaynak yaklaşımı ile Lierac Laboratuvarları’nın eşsiz tecrübesi alanında uzman bir ekipten geliyor. Dermatoloji, Estetik ve Rejeneratif Tıp bilimi gibi farklı disiplinler Lierac Laboratuvarları’nın üstün dermokozmetik anlayışının ilham kaynağıdır. Lierac, bünyesindeki araştırma laboratuvarları ve uluslararası alanda önde gelen medikal araştırma merkezleriyle yaptığı işbirlikleri ile gerçek bir inovasyon anlayışı geliştirdi.

Yüksek Performansa Sahip Etik Bakım

Lierac Laboratuvarlarının başarısının sırrı markanın kadınlara verdiği bir söz. Yüksek performansa sahip aktif dokular ve alanında uzman bir kadro tarafından geliştirilen uygulama teknikleri ile genç ve ışıltılı bir cilt görünümü. Lierac estetik kusurları hedefleyen derinlemesine bakım ve tedavileri ile ciltte uzun süreli aksiyon sunar.

Fransa’da Üretilen Dermokozmetik

Üretim merkezi açıldığı andan itibaren çok sıkı bir gözetim altında ve uluslararası şartnamelere uygun olarak çalışmaktadır. Entegre araştırma laboratuvarları ile LIERAC bakım ürünleri Fransa'da üretilmektedir.

Görsellik