LIERAC KADINLARININ MOTTOSUGÜZELLİĞİNİZ KONTROL ALTINDA!

Üstün dermokozmetik anlayışı ile Lierac Laboratuvarları Paris yaşlanmanın sınırlarını zorlayarak, geleceğin güzellik algısını yaratıyor. Dış görünüşlerinin, güçlü kişilik ve pozitif enerjilerini yansıtmasını isteyen tüm kadınlar Lierac ile hayata daha pozitif bakıyor.
Görsellik

LIERAC KADINLARI YARATICI GİRİŞİMCİLER


Her zaman geleceğe dönük, girişimci Lierac kadınları pozitif enerjileri ile hayata meydan okumaya devam ediyor. Spor, girişimcilik, yardımlaşma, sanat, tasarım gibi profesyonellik alanı her ne olursa olsun önyargıları olmadan, özgürce hareket eden ve hayallerinin peşinden giden güçlü kadınlar!  

GÜZELLİĞE POZİTİF BAKIŞ AÇISI
Lierac Laboratuvarları Paris, yaratıcı girişimciler ile yaşlanmanın sınırlarını zorluyor ve her daim daha da ileriye gidiyor. Üstün inovasyon yatırımı ile geleceğin dermokozmetik anlayışını yaratan Lierac Laboratuvarları kadınlara eşsiz bir güzellik deneyimi sunuyor. 

GÜZELLİĞİNİZ KONTROL ALTINDA
Lierac kadınları duyumsallıktan ödün vermeden, üstün ürün performansı ile kendi güzelliklerini kontrol altına alıyor. Hedefe yönelik bakımlar ile günlük bakım ritüelini oluşturan kadınlar ürünlerin sunduğu duyumsallık ile eşsiz bir güzellik deneyimi yaşıyor. 

YARATICI GİRİŞİMCİLERİN PORTRELERİ

LAURA MORANTE Aktrist

"Zarafetin, güzellikten daha fazla gücü vardır"

61 yaşında Laura Morante, kariyerini anavatanı, İtalya ve Fransa'da sürdüren, uluslararası olarak beğenilen bir aktrisdir. Dans eğitimini, çok hızlı bir şekilde tiyatroya ve daha sonra auteur sinemasına taşıdı. “La chambre du fils”, 54. Cannes Film Festivali'nde Palme d'Or ve en iyi kadın oyuncu için David di Donatello Ödülü'nü (İtalya'da Caesar'ın karşılığı) almasıyla halk tarafından büyük beğeni topladı. Laura Morante, 2012'de seçimlerini ve film için kameranın arkasına geçerek kararlarını doğruladı. Pasta üzerine krema (Ciliegine), 2016 yılında Assolo ile olan deneyimini yineledi.


Görsellik

ALEXANDRA GOLOVANOFF Gazeteci ve ‘Alexandra Golovanoff’ markasının yaratıcısı

"Benim tarzım, her zaman pozitif"

Fransız moda dünyasının önemli bir ismi olan Alexandra Golovanoff iş hayatına finans alanında başladı. Ünlü bir televizyon kanalında borsa programı sunucusu olarak başladığı kariyerine gazeteci olarak devam etti. Bundan birkaç sene sonra kült haline gelen ‘La Mode, La Mode, La Mode’ adında bir televizyon programı sunmaya başladı. 2016 yılında isekendi adını taşıyan Alexandra Golovanoff giyim markasını kurdu.  

Görsellik

SONIA SIEFF Fotoğrafçı

" Her kadın kendi ışığını yaratır"

Modern, bağımsız ve özgür olan Sonia Sieff, seçimlerini ve sanatsal vizyonunu sıklıkla çok erkeksi bir dünyada kabul ettiren ünlü bir fotoğrafçıdır. Sonia ilk önce yazar olmak istedi ama 16 yaşından itibaren fotoğrafçılıkla ilgilenerek tanınmış şefler-operatörlerin yanında çalışmaya başladı. Daha sonra moda ve güzellik konusunda uzmanlaşır. 2013 yılında, babasının Jeanloup Sieff'in çalışmalarının yanı sıra,Les Sieff adlı sergide Colette'de fotoğraflarını sergiler.2017 yılında Fransızca kitabında, ünlü ve anonim arkadaşlarının çıplak bedenini sahneledi.


Görsellik

ÉLODIE CLOUVEL 2016 Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası’nda Pentatlon Dalında İkincilik

"Kendimi güçlü hissettiğim zamanlarda güzel de hissediyorum."

Üst düzey bir sporcu olan Elodie Clouvel gerçek bir savaşçı. Bir işi yarım bırakmak onun için bir seçenek değil. Olimpiyat oyunlarında altın madalya kazanma hayali ile büyüyen Elodie hayata her zaman pozitif yaklaşıyor. Hayallerinin peşinden sonuna kadar giden elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor. Güzellikte önceliği? Özellikle havuzdaki çalışmalarından sonra derinlemesine nemlendirilmiş bir cilt için hedefe yönelik vücut bakım ürünleri!

Görsellik

ELEONORA CARISI Joujouvilleroy Moda Bloğunun Yaratıcısı, Influencer

"Güzellik bir davranış biçimidir."

Konsept giyim mağazası açtıktan sonra kendi giyim koleksiyonunu yarattı. Moda ve yaşam bloğu Joujouvilleroy’dan sonra kendi iletişim ajansını kurdu. Her zaman yüksek enerjisi ile özgüveni yüksek olan Eleonora 23 yaşından beri hedefe yönelik kozmetik ürünler kullanmaya devam ediyor.

Görsellik

Satış Noktalarımız

Size en yakın LIERAC satış noktasını bulun

Bir satış noktası seçin.